Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda kobieta pragnie w takim dniu czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Dobieranie wszystkich dodatków do sukni ślubnej sprawia przyjemność, jednak, gdy musimy wybrać buty, pojawiają się problemy. Wybrać piękno czy wygodę? Dzięki naszym butom ślubnym, jakie produkujemy w Częstochowie, nie musisz wybierać między komfortem a wyglądem. Oferujemy piękne buty ślubne, w których przetańczysz całą noc. Buty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów takich jak skóra, skóra satynowa, skóra licowa, skóra lakierowana.

Czym kierować się wybierając buty do ślubu?

Przy wyborze obuwia ślubnego zwróć uwagę na materiały, z jakich buty zostały wykonane. Im but bardziej miękki, tym lepiej dopasuje się do stopy i nie będzie uwierał w żadne miejsce. Nasze buty produkujemy przede wszystkim ze skóry w różnym wykończeniu – skóry satynowej, licowej lub lakierowanej. Wewnątrz butów umieszczamy pianki lateksowe, dzięki czemu but dopasowuje się do kształtu stopy i jest wyjątkowo miękki. Jeśli szukasz obuwia praktycznego, które później posłuży Ci jako wizytowe, wybierz buty ze skóry licowej –  są bardzo wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Skóra licowa jest tradycyjnym materiałem stosowanym do wykonania obuwia ślubnego, jak i codziennego.

Przy wyborze obuwia ślubnego zwróć uwagę na wysokość obcasów. Jeśli na co dzień nie chodzisz w wysokich szpilkach to lepiej postaw na niższe buty. Mamy szeroki wybór różnych wysokości, dzięki czemu wybierzesz perfekcyjną dla siebie wysokość. Dostępna są u nas buty z obcasami o wysokości: 4 cm, 6 cm, 7,5 cm, 8 cm, 8,5 cm, 9 cm, 10 cm. Różnorodność kolorystyczna butów ślubnych daje Ci możliwość wyrażenia Twojego indywidualnego charakteru. Możesz wybrać tradycyjne kolory – białe i perłowe, eleganckie srebrne  i złote odcienie, lub obuwie ślubne w stonowanych różach i błękitach, a nawet w awangardowym odcieniu fuksji.

Wybierz unikatowe obuwie, które będzie perfekcyjnym dodatkiem do Twojej stylizacji. Łączymy tradycję z innowacyjnością, podążamy za aktualnymi trendami w modzie.