Dzień Pierwszej Komunii to bardzo duże przeżycie dla najmłodszych. W tej podniosłej chwili chcą poczuć się wyjątkowo i elegancko się prezentować. Właśnie z myślą o tej szczególnej okazji postanowiliśmy stworzyć bogatą kolekcję butów komunijnych dla dziewczynek. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obuwia komunijnego. Wiemy też, że najmłodsze Klientki są niezwykle wymagające, dlatego też zwracamy uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy detal.

Biel czy kolor – czyli jakie buty na komunię dla dziewczynki?

Białe buty komunijne dla dziewczynek są chyba najpopularniejszym wariantem tego elementu stroju. Przygotowaliśmy w naszej kolekcji wiele fasonów białych butów komunijnych dziewczęcych. Każdy z modeli wyróżnia się ciekawym i niebanalnym detalem: cyrkoniami, delikatnym kwiatuszkiem, wstążką, kokardką, czy ozdobną klamerką. Obuwie komunijne przygotowaliśmy w dwóch niezwykle wygodnych i eleganckich fasonach – baleriny z paseczkiem i buciki z paskiem na kostce i osłoniętymi palcami. Buty są na niewielkim obcasiku, co pięknie modeluje stopę.

W naszej ofercie butów komunijnych znalazły się także modele w innych kolorach. Eleganckie buty na komunię dla dziewczynek w kolorze złotym, srebrnym, czerwonym lub czarnym to dość nietypowy dodatek, ale takie połączenia są coraz modniejsze! Kolorowe buty komunijne wraz z dopasowanymi kolorystycznie dodatkami stworzą piękną i pełną elegancji stylizację komunijną. Zaletą kolorowych butów do komunii dla dziewczynek jest to, że mogą zostać później wykorzystane w stylizacjach na uroczyste okazje.

Poznajcie kolekcję, jaką przygotowaliśmy. Przygotowaliśmy atrakcyjne warunki sprzedaży hurtowej, zapraszamy!